Kirish
  Ro`yxatdan o`tish
» YUTUQLAR MUBORAK!!!

YUTUQLAR MUBORAK!!!

     2021 yil 20-21 noyabr kunlari Qozog’istonning Chimkent shahrida Videozapis orqali o‘tkazilgan «Darin-2021» nomli VI-Xalqaro tanloviga ishtirokchilar qatorida bizning maktabizdan ham o‘quvchi-o‘qituvchilar qatnashib, sovrinli o‘rinlarni qo‘lga kiritdilar. Bular:

     Abdusattorova Mubina, Boysunova E’zoza, Mirzaaxmedov G’ofurjon, Orifov Samandar, Yuldasheva Dilbar (o‘qituvchi Matyoqubova Yulduz jo‘rnavoz Kanoyeva Parizod)-dutor-ansambl yo‘nalishi bo‘yicha GranPri.

     Rajabov Azizbek, Abduraxmonova Moxlaroyim, Xujayeva Sabina, Bekmurodova Moxinur (o‘qituvchi Abduraxmonov Baxtiyar, jo‘rnavoz Tulyaganova Munisa)-chang-ansambl yo‘nalishi bo‘yicha GranPri.

      Abdurasulova E’zoza(o‘qituvchi Tulyaganova Barno, jo‘rnavoz Rustamov Alijon)-fleyta yo‘nalishi bo‘yicha GranPri.

     G’anisherova Rayxona(o‘qituvchi Matyoqubova Yulduz, jo‘rnavoz Kanoyeva Parizod)-dutor yo‘nalishi bo‘yicha GranPri.

     Abduraxmonova Moxlaroyim (o‘qituvchi Abduraxmonov Baxtiyar, jo‘rnavoz Tulyaganova Munisa)-chang yo‘nalishi bo‘yicha GranPri.

     Xujayeva Sabina (o‘qituvchi Abduraxmonov Baxtiyar, jo‘rnavoz Tulyaganova Munisa)-chang yo‘nalishi bo‘yicha GranPri.

     Rajabova Farangiz (o‘qituvchi Yusupov Xayriddin, jo‘rnavoz Aliyeva Elmira)-fleyta yo‘nalishi bo‘yicha 1-o‘rin.

     Raimjonov Xojiakbar(o‘qituvchi Abduraxmonov Baxtiyar, jo‘rnavoz Tulyaganova Munisa)-chang yo‘nalishi bo‘yicha 1-o‘rin.

     Temirboyeva Farzona(o‘qituvchi Yusupov Xayriddin, jo‘rnavoz Aliyeva Elmira)-fleyta yo‘nalishi bo‘yicha 1-o‘rin.

     Djumatov Azizbek (o‘qituvchi Yusupov Xayriddin, jo‘rnavoz Aliyeva Elmira)-fleyta yo‘nalishi bo‘yicha 1-o‘rin.

     Abdusattorova Mubina(o‘qituvchi Matyoqubova Yulduz, jo‘rnavoz Kanoyeva Parizod)-dutor yo‘nalishi bo‘yicha 1-o‘rin.

     Rajabov Azizbek (o‘qituvchi Abduraxmonov Baxtiyar, jo‘rnavoz Tulyaganova Munisa)-chang yo‘nalishi bo‘yicha 1-o‘rin.

     Boysunova E’zoza (o‘qituvchi Matyoqubova Yulduz, jo‘rnavoz Kanoyeva Parizod)-dutor yo‘nalishi bo‘yicha 1-o‘rin.

     Bekmurodova Moxinur(o‘qituvchi Abduraxmonov Baxtiyar, jo‘rnavoz Tulyaganova Munisa)-chang yo‘nalishi bo‘yicha 1-o‘rin. 

     G’ulomov Temur (o‘qituvchi Yusupov Xayriddin, jo‘rnavoz Aliyeva Elmira)-fleyta yo‘nalishi bo‘yicha 2-o‘rin.

     Fatxullayev Fuzail(o‘qituvchi Yusupov Xayriddin, jo‘rnavoz Aliyeva Elmira)-fleyta yo‘nalishi bo‘yicha 2-o‘rin.

     Azimova Sevinch (o‘qituvchi Tulyaganova Munisa)-fortepiano yo‘nalishi bo‘yicha 3-o‘rin.

     Shodiqulova Zamira(o‘qituvchi Tulyaganova Munisa)-fortepiano yo‘nalishi bo‘yicha 3-o‘rin.

     Azimova Sevinch (o‘qituvchi Milova Violetta)-fortepiano yo‘nalishi bo‘yicha 3-o‘rin.

     Shamsutdinova Guzal (o‘qituvchi Yusupov Xayriddin, jo‘rnavoz Aliyeva Elmira)-fleyta yo‘nalishi bo‘yicha 3-o‘rin.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


dle
20-11-2021, 22:08
Muallif: admin
Ko`rilganlar: 24
Рейтинг:
  
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.