Kirish
  Ro`yxatdan o`tish
» » YUTUQLAR MUBORAK!!!

YUTUQLAR MUBORAK!!!

     2021 yil 20-dekabr kuni Ukrainada Videozapis orqali o‘tkazilgan «SOUL» nomli Xalqaro tanloviga ishtirokchilar qatorida bizning maktabizdan ham o‘quvchilar qatnashib, sovrinli o‘rinlarni qo‘lga kiritdilar. Bular:

Usienov Edem, Latipova Dilnura (o‘qituvchi Yusupov Xayriddin)-fleyta-duet yo‘nalishi bo‘yicha GranPri.

Ilhomboyev Zufarbek, Rahmatullayev Farziddin (o‘qituvchi Edemova Zulfiye, jo‘rnavoz Yeryomenko Irena)-fleyta-duet yo‘nalishi bo‘yicha 1-o‘rin.

     Usienov Edem, Latipova Dilnura (o‘qituvchi Yusupov Xayriddin)-fleyta-duet yo‘nalishi bo‘yicha GranPri.

     Ilhomboyev Zufarbek, Rahmatullayev Farziddin (o‘qituvchi Edemova Zulfiye, jo‘rnavoz Yeryomenko Irena)-fleyta-duet yo‘nalishi bo‘yicha 1-o‘rin.

     Blok fleyta ansambli (o‘qituvchi Tulyaganova Barno, jo‘rnavoz Aliyev Elmira)-ansambl yo‘nalishi bo‘yicha 1-o‘rin.

     Azimova Sevinch (o‘qituvchi Milova Violetta)-fortepiano yo‘nalishi bo‘yicha 1-o‘rin.

     Radjabova Farangiz (o‘qituvchi Yusupov Xayriddin, jo‘rnavoz Aliyev Elmira)-fleyta yo‘nalishi bo‘yicha 1-o‘rin.

     Botirova Sayyora (o‘qituvchi Xasanova Gulidjaxan)-fortepiano yo‘nalishi bo‘yicha 1-o‘rin.

     Ruziyeva Aziza (o‘qituvchi Xasanova Gulidjaxan)-fortepiano yo‘nalishi bo‘yicha 1-o‘rin.

     Fathillayev Fuzail  (o‘qituvchi Yusupov Xayriddin, jo‘rnavoz Aliyev Elmira)-fleyta yo‘nalishi bo‘yicha 1-o‘rin.

     Gaziyeva Yoqutoy (o‘qituvchi Vahabova Irena)-fortepiano yo‘nalishi bo‘yicha 1-o‘rin.

     Jumatov Azizbek (o‘qituvchi Yusupov Xayriddin, jo‘rnavoz Aliyev Elmira)-fleyta yo‘nalishi bo‘yicha 1-o‘rin.

     Azimova Sevinch (o‘qituvchi Tulyaganova Munisa)-fortepiano yo‘nalishi bo‘yicha 1-o‘rin.

     Bahodirov Hasan (o‘qituvchi Baratov Bekzod, jo‘rnavoz Yeryomenko Irena)-valtorna yo‘nalishi bo‘yicha 1-o‘rin.

     Sobitjonova Muhlisa (o‘qituvchi Milova Violetta)-fortepiano yo‘nalishi bo‘yicha 1-o‘rin.

     Shamsuddinova Guzal (o‘qituvchi Yusupov Xayriddin, jo‘rnavoz Aliyev Elmira)-fleyta yo‘nalishi bo‘yicha 1-o‘rin.

     Abubakirova Yasmina (o‘qituvchi Dubrovina Vlasta)-fortepiano yo‘nalishi bo‘yicha 2-o‘rin.

     Mamatqulova Farangiz (o‘qituvchi Dubrovina Vlasta)-fortepiano yo‘nalishi bo‘yicha 2-o‘rin.

     Shodiqulova Zamira  (o‘qituvchi Tulyaganova Munisa)-fortepiano yo‘nalishi bo‘yicha 2-o‘rin.

     Shuhratov Murodilla  (o‘qituvchi Dubrovina Vlasta)-fortepiano yo‘nalishi bo‘yicha 2-o‘rin.

     Fahriddinov Fayzulloh (o‘qituvchi Tulyaganova Barno, jo‘rnavoz Rustamov Alijon)-fleyta yo‘nalishi bo‘yicha 2-o‘rin.

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 


dle
20-12-2021, 16:27
Muallif: admin
Ko`rilganlar: 58
Рейтинг:
  
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.