DataLife Engine > Maktab Yangiliklari > Р.Глиэр номидаги РИММ ютуқлари

Р.Глиэр номидаги РИММ ютуқлари


4-01-2021, 17:28. Разместил: vRv 5

 

 

     2020 йил ноябр ойида ўтказилган "DIGI-FORM-ART” номли XVI-Халқаро маданият карвонинг кузги онлайн танловида мактабимизнинг Эстрада ижрочилик бўлимидан қуйидаги ўқувчилар муваффақиятли қатнашиб, совринли ўринларни қўлга киритдилар. Булар:

 

          Тожиддинова Шахина (ўқитувчи Д.Зоитова)-эстрада хонандалик йўналиши бўйича 1 ўрин билан тақдирланди.

          Аллакулова Дилнура (ўқитувчи Х.Хасанпур)-эстрада хонандалик йўналиши бўйича 1 ўрин билан тақдирланди.

          Баймирзаева Аурика (ўқитувчи Д.Зоитова)-эстрада хонандалик йўналиши бўйича 2 ўрин билан тақдирланди.

          Икромов Бобурбек (ўқитувчи Г.Закирова)-эстрада хонандалик йўналиши бўйича 2 ўрин билан тақдирланди.

          Собирова Рухсора (ўқитувчи Д.Зоитова)-эстрада хонандалик йўналиши бўйича 2 ўрин билан тақдирланди.

          Орифов Қудратбек (ўқитувчи Б.Қобилов)-бас гитара йўналиши бўйича 3 ўрин билан тақдирланди.

          Хакимов Беҳрузбек (ўқитувчи Х.Хасанпур)-эстрада хонандалик йўналиши бўйича 3 ўрин билан тақдирланди.

          Бойматова Райхона (ўқитувчи Г.Закирова)-эстрада хонандалик йўналиши бўйича 3 ўрин билан тақдирланди.

 

 


 
10 ноябр куни онлайн тарзда мактабнинг Камонли-торли чолғулар(скрипка-альт) бўлими ўқувчилар орасида "Энг яхши этюд ижрочиси” номли  ички танлови ўтказилди. Ғолиблар Дипломлар ва эсдалик совғалар билан тақдирландилар.
 
 
 
 
 
 

 

      2020 йил 7-11 ноябр кунлари Россиянинг Санкт-Петербург шаҳрида онлайн тарзда ўтказилган "Серебрянный Камертон” номли Халқаро танловида мактабимизнинг Ўзбек халқ чолғулари бўлимидан қуйидаги ўқувчилар муваффақиятли қатнашиб, совринли ўринларни қўлга киритдилар.Булар:

     Ражабов Азизбек (ўқитувчи Б.Абдурахмонов, жўрнавоз М.Туляганова)-халқ чолғу-чанг йўналиши бўйича 1 ўрин билан тақдирланди.

     Абдурахмонова Мохларойим (ўқитувчи Б.Абдурахмонов, жўрнавоз М.Туляганова)-халқ чолғу-чанг йўналиши бўйича 1 ўрин билан тақдирланди.

    Неъматов Нодир (ўқитувчи В.Мирзалиев, жўрнавоз Д.Каримова)-халқ чолғу-ғижжак йўналиши бўйича 1 ўрин билан тақдирланди.

    Хўжаева Сабина (ўқитувчи Б.Абдурахмонов, жўрнавоз М.Туляганова)-халқ чолғу-чанг йўналиши йўналиши бўйича 1 ўрин билан тақдирланди.

dle
Вернуться назад